Bedava şikeli maç veren blog siteler nasıl bulunur ?

'Şikeli Maçlar' forumunda admin tarafından 2 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

 1. admin

  admin Yönetici Site Yetkilisi

  Mesaj:
  1,060
  Alınan Beğeniler:
  7
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Almanya
  Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere internet üzerinden bedava şikeli maç veren blog siteleri hakkında bilgiler ve örnek vereceğim. Geneli itibari ile bakarsak aslında yabancı fixed blog match araması ile bir çok site listelenmektedir. Asıl olan bu sonuçlar arasından doğru siteyi seçebilmekte.

  Daha önceki dönemlerde en çok önerebileceğim siteler arasında yer alan hkwinners sitesi yayın hayatına son vermiş durumda. Belkide bazılarınız bu site üzerinden bir çok maç satın almıştır. Dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi seçtiğiniz sitenin sürekli takipçi olmanız gerekiyor. İlk etapta size güvenli gelen siteler, çoğu zaman dolandırmak amacı ile kullanılabiliyor. Buradaki hedefimiz doğru analiz ve istatistikler ile net sonucu veren siteleri tercih etmemiz.

  Şikeli Maç Veren Blog Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Eğer ilk defa şikeli maç satın alma işlemi yapacaksınız, sitenin yorumlarına bakmalısınız. (Her yorum doğru olacak diye bir kaide yok, dikket etmeliyiz!)
  • İnandığınız sitenin ödeme yöntemleri de bu konuda size yardımcı olabilir. Eğer kişiye ulaşılması zor olan ödeme yöntemleri mevcut ise, o kişi veya blog sitelerinden uzak durmalısınız.
  • Asla acele etmemelisiniz, aksi takdir dolandırılmanız an meselesidir.
  • Sosyal medya üzerinden (facebook, twitter, instagram) asla şikeli maç alımı yapmayınız.
  • Yabancı blog sitelerinden şikeli maç satın almayı düşünüyorsanız, muhakkak ingilizce seviyenizin yüksek olması gerekir.
  • Şikeli maçın garanti sonuçlanacağı kimse tarafından asla bilinemez. Bu yüzden yüksek miktarlarda paralarınızı böyle yerlere bağlamayınız.
  • Maçları beğenirken seçici olmanız gerekiyor. Her lig'ten şikeli maç satın alınmaz.
  Bu verdiğim emareler aslında herkesin bildiği bilgiler arasında. Ancak bu yazımıza başlarken, bunu göz ardı etmem söz konusu bile olamazdı. Şikeli maç satın alma isteyen ve bu işi ilk defa yapacak olanlar için iyi bir kılavuz oluşturmaya çalışıyorum.

  Eğer google amcaya "fixed blog match" yazarsanız karşınıza 46 milyondan fazla sonuç verecektir. Tercihleriniz her zaman ilk sayfadaki siteler üzerinden olması gerekiyor. İlk sayfada yer edinmiş sitelerin çoğunlukla hepsi güvenilir ve en çok tercih edilen sitelerdir.

  şikeli maç veren fixed blog siteleri.jpg

  Aslında şikeli maçları siz kendinizde bulabilirsiniz. Başkalarına fazla fazla paralar ödemenize gerek kalmaz. Sadece biraz sabır ile uzun vadede kendinize şikeli maç listesi adı altında bir excel tablosu oluşturabilirsiniz. Listeye eklediğiniz bu maçların istatiksel verilerini tutarak, karşılaşmaların hangi yönde sonuçlanacağına %60-%70 ihtimal ile ulaşabilmeniz mümkün.

  Şikeli maçlar hakkında söyleyebileceklerim bu kadar, alt bölümden yorumlarınızı yaparak edindiğiniz tecrübeleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

  Hoşçakalın, iyi şanlar...
   
Yükleniyor...